Pomozte nám zaplnit prázdná místa Paměti národa

Obecně prospěšná společnost Post Bellum, která pořádá Ceny Paměti národa, je financovaná především z darů soukromých osob. Jakékoliv Vaší podpory si velmi vážíme.

Můžete nám pomoci následujícími způsoby:

Staňte se členem Klubu přátel

Klub přátel Paměti národa sdružuje pravidelné drobné dárce, kteří jsou přesvědčeni, že autentické vzpomínky lidí, jichž se bezprostředně dotkly významné události 20. století, musejí být zachovány. Přidejte se ke Klubu a přispívejte pravidelnou částkou na zaznamenávání pamětnických vzpomínek i na osvětové či vzdělávací akce pro studenty a veřejnost. Stačí vyplnit on-line přihlášku.

Členstvím v Klubu si také zajistíte pravidelné informace o naší činnosti, pozvánky na besedy, koncerty, výstavy i společné výlety do míst spojených s nedávnou minulostí. Více informací o Klubu najdete zde.

Příspěvek na účet

Rozhodli jste se nás podopořit jednorázově?

Dar můžete zaslat  na bankovní účet Post Bellum číslo 6700227/0100. Více informací naleznete na www.postbellum.cz

Dárcovská SMS

Nejjednodušší způsob, jak přispět k zachování vzpomínek na klíčové události našich dějin, je poslat nám dárcovkou SMS.

Roční podpora: sms s následujícím textem: DMS ROK PAMET  pošlete na telefonní číslo 87 777. Cena celoroční dárcovské SMS je 12 x 30 Kč, Paměť národa obdrží po dobu dvanácti měsíců 12 x 28,50 Kč.

Jednorázová podpora: sms s následujícím textem: DMS PAMET  pošlete opět na telefonní číslo 87 777. Cena jednorázové dárcovské SMS je 30 Kč, Paměť národa obdrží 28,50 Kč.

Službu provozuje Fórum dárců. www.darcovskasms.cz.

Příběhy 20. století u vás doma

Podpořit nás můžete také nákupem publikací nebo CD s poutavě zpracovanými životními osudy pamětníků. Můžete tak udělat radost nejen sobě, ale i svým blízkým, zaměstnancům či obchodním partnerům, například v podobě vánoční nadílky. Naši nabídku si můžete prohlédnout zde.

Přispějte on-line